Sezon motoryzacyjny 2018 otwarty.

Park miejski w Rumi, 100 aut, 3 motocykle i kilka rowerów, wszystko wyprodukowane w Polsce. Dalej kierowcy z rodzinami i przyjaciółmi, spacerowicze, rodziny z dziećmi czyli około 500 osób odwiedzających.

Rumia otwarcie sezonu 2018

Zaryzykowaliśmy z czymś nowym i się udało!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i to w dodatku tak liczne. Padł nowy rekord, dokładnie 100 pojazdów podczas Powitania Sezonu – nic dziwnego że zabrakło wlepek 

Wśród aut prawie same polskie klasyki. Odwiedziło nas sporo klubów z Pomorza. Wyjątkowo mocna ekipa z Klubu Miłośników 126 z Przetoczyna. Zaprezentowała kolekcję „Maluchów” poddanych mniejszemu lub większemu tuningowi. Mimo, że bardziej cenimy auta zachowane w stanie oryginalnym, to nie możemy odmówić słów uznania dla ich zamiłowania dla polskiego żelaza.


Ponadto mogliśmy zobaczyć kilka aut z grupy Klasyczny Lębork.

Rozmawiając z uczestnikami mogliśmy przekonać się, że niektóre z pojazdów dotarły aż z Torunia, czy nawet z Warszawy.

To może mało precyzyjne, bo właściciel idealnie zachowanego białego Poloneza kombi, Piotr, przyjechał na imprezę wprost z wyprawy po Białorusi. Więcej tutaj lub na profilu Polonez Freedom.

Trudno wymienić wszystkie auta, a pojawiło się kilka niespotykanych pojazdów, jak np. radiowóz na bazie poloneza 1500 z bardzo rzadkim granatowym wnętrzem.

 

Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do realizacji tego wydarzenia oraz za wsparcie podczas jego trwania. Katering w czasie imprezy zapewniała Trójmiejska Nysa.
Dziękujemy za pomoc firmom DepilConcept Polskal,  Dary natury – terapeutyczne olejki eteryczne Doterra.

Nowy sezon oficjalnie powitany, śmigajcie po Pomorzu i do następnej wiosny!